Mantis - Endo®masaż magnetyczny

 

Zabieg MANTIS MR991 to innowacyjna technologia D.E.S , która łączy w jednej głowicy masaż mechaniczny napędzanymi rolkami (MRM) i pulsacyjne pole magnetyczne ze stochastycznym rezonansem magnetycznym (CMPS).

 

Eksperymenty dowodzą, że części ciała poddane zabiegowi pulsacyjnego pola magnetycznego (CMPS) mają zwiększone ukrwienie. Prowadzi to do lepszej wymiany tlenu między tkankami i eliminacji toksyn.

 

Endomasaż imituje masaż manualny, ale działa głębiej i bardziej jednorodnie. Synergiczne oddziaływanie endomasażu ze stochastycznym impulsowym polem magnetycznym, przyczynia się do wyraźnego zmniejszenia cellulitu oraz przywraca jędrność i elastyczność tkanki łącznej. Stymulowane są również adypocyty co znacznie przyspiesza i zwiększa usuwanie tłuszczu. Dzięki detoksykującemu i drenującemu działaniu, technika impulsowego pola magnetycznego z rezonansem stochastycznym jest niezwykle skuteczna w redukcji cellulitu i obrzęków limfatycznych. W wyniku działania pulsacyjnego pola magnetycznego odnotowano długotrwałe rezultaty.

 

Zabieg MANTIS zapewnia przyjemną, relaksującą, naturalną terapię, która wywiera pozytywny wpływ na całe ciało, poprawia dobre samopoczucie i intensywnie regeneruje komórki. Wyszczuplający, tonizujący i ujędrniający efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu i utrzymuje się przez dłuższy czas.

 

Zabieg składa się z dwóch etapów:
1 etap – endomasaż głowicą D.E.S z polem magnetycznym.
2 etap – aplikacja kremu magnetycznego ACTIVER BODY i wprowadzanie preparatu głowicą MAXENERGY.

 

Dzięki technologii impulsowego pola magnetycznego oraz specjalnej zjonizowanej formuły kosmetyków, uzyskujemy ekstremalnie głęboką penetrację substancji aktywnych.

 

ACTIVER BODY – wyszczuplający i antycellulitowy krem zawiera substancje aktywne w zjonizowanej formie. Ma właściwości drenujące, lipolityczne i oczyszczające skórę. Ponadto zapobiega oznakom starzenia i zwiększa produkcję kolagenu, co przyczynia się do wyraźnego napięcia skóry.

Cena 180 PLN

Strój do endomasażu 50 PLN

 


ELEKTROSTYMULACJA CIAŁA


Dzięki zabiegom elektrostymulacji, wykonywanym urządzeniami serii Platinum możemy spełniać marzenia o pięknej figurze. Od wielu lat medycyna jest świadoma wartości terapeutycznych, jakie niesie ze sobą Elektryczna Stymulacja Mięśni. EMS został uznany za jeden z najbardziej efektywnych sposobów ujędrniania tkanki i przywracaniu normalnego wyglądu sylwetki. Uznanie zabiegów elektrostymulacji jako jednej z najskuteczniejszych metod walki z nadwagą i modelowania sylwetki jest oczywiste. Żadna inna metoda nie przyczynia się tak szybko i efektywnie do utraty kilogramów i redukcji obwodów ciała. Pobudzane impulsami Platinum mięśnie pracują sześcio-ośmiokrotnie szybciej, niż podczas tradycyjnej gimnastyki na sali czy w siłowni. Dzięki temu chudnięcie, modelowanie sylwetki następuje odpowiednio szybciej.

Elektrostymulacja urządzeniami Platinum:
-polepsza wygląd, poprawia sylwetkę i proporcje ciała
- redukcja obwodu bioder, ud i pasa średnio o 5-11 cm, natomiast przy zastosowaniu terapii cieplnej spadek wagi średnio o 0,5-1,5 kg po zabiegu
-wzmacnia i napręża mięśnie we wszystkich warstwach
-stymuluje rozkład tłuszczu i likwiduje nadmiernie nagromadzone zapasy tkanki tłuszczowej
-pobudza podskórną tkankę łączną
-wzmaga produkcję kolagenu i uelastycznia mikrowłókna
-likwiduje zwiotczenia, wywołuje efekt naprężenia i uelastycznienia
-stymuluje cyrkulację krwi
-zwiększa metabolizm -pobudza układ limfatyczny
-stymuluje wydalanie toksyn
-powoduje wchłanianie obrzęków
-uśmierza bóle mięśniowe, kostno-stawowe i neurologiczne
-przywraca do normy i wzmacnia mięśnie
-pomaga w leczeniu artretyzmu, reumatyzmu i schorzeń mięśni.
-uśmierza bóle mięśniowe, kostno-stawowe i neurologiczne
-przywraca do normy i wzmacnia mięśnie
-pomaga w leczeniu artretyzmu, reumatyzmu i schorzeń mięśni.

Cena:
Całe ciało 100 PLN
 


 


AGYPTOS

Agyptos to w pełni naturalny i bezpieczny sposób odtoksycznienia i pojędrnienia ciała, odpowiedni dla każdego, kto marzy o elastycznej, zdrowej i pełnej blasku skórze oraz zgrabnej sylwetce. Zabiegi Agyptos stanowią uzupełnienie kuracji odchudzających.

 

ZABIEG AGYPTOS DZIAŁA JAK MASKA UPIĘKSZAJĄCO-ODMŁADZAJĄCA


Ciało zawijane jest bawełnianymi bandażami, nasączonymi w roztworze zawierającym glinki, sole oraz cenne minerały pochodzące z Morza Martwego. Bandaże działają jak kompres wspomagający usuwanie z organizmu toksyn i wszelkich szkodliwych substancji. Dzięki szczelnemu, lecz nie krępującemu ruchów, owinięciu ciała, wpływają na jego ujędrnienie, wygładzenie wyszczuplenie; w znacznym stopniu uelastyczniają też skórę.

 

Bezpośrednio po zabiegu oraz przez kolejne 3 dni należy pić duże ilości płynów, by wspomóc wypłukiwanie z organizmu substancji toksycznych, dzięki czemu ciało odzyskuje piękny wygląd i optymalny stan jędrności. Zabieg nie powoduje odwodnienia organizmu.

 

ZABIEG AGYPTOS JEST IDEALNY DLA CIEBIE, JEŚLI POTRZEBUJESZ:
- odtoksycznienia organizmu
- ujędrnienia problematycznych obszarów ciała- brzuch, pośladki, ramion
- natychmiastowego rezultatu, motywującego do regularnego dbania o sylwetkę
- znacznego ujędrnienia skóry, która utraciła swą formę po przebytej ciąży lub gwałtownej utracie wagi
- redukcja rozstępów i blizn
- skutecznej pielęgnacji skóry suchej, szorstkiej, dotkniętej egzemą, atopowym zapaleniem, trądzikiem

 

Dla osiągnięcia optymalnego rezultatu odtoksycznienie i pojędrnienia ciała, zalecane jest wykonanie serii 5 zabiegów, których rezultat utrzymuje się przez ok. pół roku. Po upływie tego czasu wystarczy raz na 3 miesiące wykonać zabieg mający na celu podtrzymanie osiągniętych wcześniej efektów.

 

Zabieg trwa ok. 2 godz. Jest to czas komfortu i pełnego relaksu pozwalający na wspaniałe, głębokie odprężenie.

Cena 180PLNgaleria