ZABIEG VIXO REDUKUJĄCY ZMARSZCZKI APARATEM MANTIS

Mantis - to innowacyjne i ekskluzywne, pierwsze w Polsce urządzenie do stymulacji tkanek i regeneracji komórek .

Patent firmy Mantis w urządzeniu MR 991 polega na fenomenalnym podwójnym systemie energii, który działa synergicznie czyli stymulacji tkanek poprzez endomasaż i regeneracji komórek za pomocą pulsacyjnego pola magnetycznego.

CMPS –pulsacyjne pole magnetyczne jest w stanie zwalczyć jakikolwiek problem fizyczny, którego powodem jest stres komórkowy: -zwiększa aktywność proliferacyjną fibroblastów -pobudzając krążenie, tlen jest wychwytywany przez tkanki, następuje drenowanie wszystkich substancji toksycznych do nerek i innych wyspecjalizowanych organów poprzez usprawnienie przepływu krwi i limfy, dzięki temu przeciwdziałamy zastojom i obrzękom limfatycznym. -oddziaływując na tkankę dochodzi do stymulacji fibroblastów, tym samym poprawy elastyczności i jędrności skóry, modelowania konturów twarzy, mobilizacji mięśni, oraz poprawy trofiki.

Badania naukowe potwierdzają, że synergiczne działanie endomasażem i polem magnetycznym daje bardzo trwałe wyniki w czasie. Stymulacją fibroblastów, przedłużamy życie komórek i działamy między innymi na komórki nerwowe. Wprowadzając polem magnetycznym krem z jonami wapnia, potasu i magnezu, przyspieszamy migrację tych jonów do komórek. Jony wapnia, potasu i magnezu przedostają się do wnętrza komórki i dzięki temu regenerują skórę. Następuje znaczna poprawa w wyglądzie skóry, która jest wygładzona, bardziej napięta, elastyczna i jędrna a zmarszczki są mniej widoczne.

Cena 160 PLN

 

galeria